אינסטלטור בתל אביב שניתן לסמוך עליו בעבודות בכל סדר גודל

אינסטלטור הוא אחד מאנשי המקצוע בו כל אדם מן היישוב נתקל מפעם לפעם. מי שלא חי באהל במדבר- מחובר לצנרת העלולה להיסתם או להתפוצץ, בכדי לטפל ולתקן את התקלות הללו, אין מנוס מפניה אל אינסטלטור מומחה שהינו בעל מבט רחב ומקיף על כל נושא האינסטלציה. איש מקצוע שכזה ידע להניח את האצבע על הגורמים לתקלות השונות וכמובן אף לטפל בהם ולפתור אותם על הצד הטוב ביותר.

צריך לדעת לבחור אינסטלטור בתל אביב

השוק היום מוצף באינסטלטורים. הם נוהגים להשאיר את הפליירים במעמקי תיבות הדואר שלנו שכבר עמוסות גם כך. (ובינינו, מי מאתנו מזכה את אותם פליירים ביותר ממבט חטוף) הם מדביקים לנו מגנטים על דלת הבית  ומפרסמים את העסק שלהם על כל עץ רענן ובכל לוח מודעות, בעיתונים ובאינטרנט. קשה מאוד לדעת מי מהם הוא אכן שרברב מקצועי. ננסה לתת לכם כמה טיפים שעשויים לעזור לכם להגיע אל השרברב הנכון, האמין והמקצועי, ולא פחות חשוב, נסייע לכם בעצות שיעצרו אתכם מפנייה אל האדם הלא נכון שעשוי להותיר אחריו נזק רב במקום תועלת.

השרלטנים – (לא) נעים להכיר!

אם נדע לזהות את השרלטנים נדע גם איך להיזהר מהם. לרוב נוכל לזהות את אותם שרלטנים כבר בשיחת הטלפון הראשונה. אם האינסטלטור נוקב במחיר עבור הטיפול בתקלה, מבלי שראה את הבעיה ובחן אותה במו עיניו, הרי שאתם יכולים להיות בטוחים שהמחיר שהוא נקב לא יהיה המחיר הסופי. האינסטלטור הזה ימצא ק"נ טעמים וסיבות מדוע המחיר שנתן לכם בתחילה אינו נכון בהתאם למצב. אינסטלטור אמין שעליו תוכלו לסמוך, הוא אינסטלטור שלא יקבע את המחיר מבלי לבקר בשטח.

משפט נוסף המאפיין את השרלטנים הינה האמירה כי ישנם נזילות ממספר מקומות. זה בגלל שהם לא הצליחו לאתר את מקור הבעיה, ותוך זמן קצר אתם עשויים למצוא את עצמכם בבית עקור מרצפות או עם חורים וקידוחים בקיר שאותו אינסטלטור עשה בדרך לאיתור הנזילה. לעומת זאת אינסטלטור מומחה ידע להצביע במדויק על מוקד הבעיה מבלי לגרד את הבית כלל. ישנם כיום אנשי מקצוע המשתמשים במצלמות טרמיות אשר בעזרתן הם מסוגלים לאתר מיקום מדויק של הנזילה מבלי לקדוח בקירות או להרים את הרצפות.

אז מי הוא האינסטלטור שבידיו נוכל להפקיד את העבודה?

כאשר אנו נקלעים למצוקה בעקבות סתימה במערכת הניקוז ובעקבות כך נגרמת הצפה בלתי נשלטת, או לחילופין כאשר ישנו פיצוץ בצינור כלשהו אנו עלולים להיכנס לפאניקה ולהזמין את האינסטלטור הראשון אותו נמצא ב'דפי זהב'. אבל לאור הדברים הנ"ל כבר הבנתם שזה לא ממש חכם. אז מה נעשה?

ראשית נשתה כוס מים ונרגע. זאת כדי שנוכל לפעול מתוך יישוב הדעת. לאחר מכן נפנה אל אינסטלטור שנראה לנו אמין ונבקש ממנו הצעת מחיר. כשהוא יבוא, ננסה להתרשם מהאמינות שלו ומהמקצועיות שלו. נשאל אם ישנה אחריות על העבודה ולכמה זמן. אם אנו רואים שהוא יודע את אשר לפניו, מציע דרך טיפול שנשמע יעיל, נלך על זה.

חוות דעת שנייה

כאשר אתם לא ממש לחוצים יש לכם זמן לפנות אל עוד אנשי מקצוע שיבואו לבדוק את השטח ולהציע הצעת מחיר ואתם תוכלו לבחור בהצעה השווה והמשתלמת ביותר.

לסיכום, כאשר אתם זקוקים לעבודות של אינסטלטור בתל אביב אתם יודעים איך זה מתחיל ולא תמיד יודעים כיצד זה יסתיים. לכן חשוב לבחור באינסטלטור מומחה שיודע לטפל בכל סוגי התקלות ולפתור אותם על הצד הטוב ביותר.

קבל הצעת מחיר
לאוס קידום אורגני בגוגל בניית אתרים