אינסטלטור ברמת גן לעבודות בשעת חירום

אינסטלטור ברמת גן לעבודות בשעת חירום

בכל בית ישנם הרגעים המתסכלים הללו בו צנרת המים הביתית יוצאת מכלל שליטה וכל שגרת החיים משתבשת. סתימה בכיורים או בחדרי השירות ובעקבות כך עליית מפלס המים יחד עם מפלס החרדה שכמעט מפתחים תחרות ביניהם מי מהם יזנק לרמות גבוהות יותר.

כאשר האירוע בוחר להתרחש בשעות שאינן שגרתיות להזמנת האינסטלטור, כמו באישון לילה, התקף החרדה הופך להיות כמעט ענין של זמן…

אך אל דאגה, תושבי רמת גן. קבלו את צפירת ההרגעה! יש אינסטלטור ברמת גן המציע את שירותיו לעבודות, אף בשעות חירום.

הכיור נסתם, מה עושים?

פתיחת הסתימה בעזרת פומפה – נתאר את התרחיש שעשוי להתרחש בכל בית, הכיור במטבח או הכיור בחדר האמבטיה עלו על גדותיהם. זהו אכן תרחיש נפוץ אך אינו נעים כלל. הסיבות לסתימה מעין זו הינן בדרך כלל בעקבות מוצקים שונים אשר הגיעו בשוגג אל תוככי הצנרת והם אינם מסוגלים להתפרק. את הפעולה הבסיסית הראשונה תוכלו לבצע בכוחות עצמכם. שחרור הצנרת מהגוף הסותם את המערכת. זאת עושים באמצעות פומפה. כן – כן! אותה פומפה ישנה וטובה שעזרה גם לסבתות שלנו לפני שנות דור. כוחה של הפומפה עדיין במותניה והיא מסוגלת לשחרר כיורים מלכלוך הנמצא קרוב לחור הניקוז. הלכלוך נתפס אל הפומפה בעקבות הווקום שנוצר כאשר מהדקים אותה מעל חור הניקוז היא 'סוחבת' עמה את הלכלוך שנכלא בחור הניקוז.

פתיחת הסתימה בעזרת ספירלה – כלי נוסף שעשוי לסייע לנו בשחרור סתימות בצנרת הינה הספירלה. היא ידועה גם בשמה השני – הנחש – מדובר בסוג של צינור העשוי מתכת שאותו מכניסים אל צנרת המים, ובאמצעות הידית המורכבת עליה, מסובבים את הצינור עד שמתפרקת הסתימה שבתוכה. ישנם ספירלות ידניות פשוטות שמחירן זול במיוחד ולעומת זאת ישנן הספירלות החשמליות שמחירן גבוה יותר מאלו הידניות אך הייחודיות שלהן היא שלא נדרש הפעלת כוח רב מצד המשתמש בהן.

פתיחת הסתימה באמצעות חומרים ייעודיים – אם הפעולות הנ"ל לא הועילו, ישנו פתרון נוסף אותו ניתן לנסות לבצע בטרם מזעיקים איש מקצוע. מדובר באותם חומרים המבטיחים שחרור סתימות. על מדפי הסופר תוכלו למצוא חומרים מעין אלו העשויים לפתור עבורכם את הבעיה אם תשתמשו בהם על פי ההוראות. חשוב לדעת שהחומרים הללו הינם מסוכנים לבריאות, לריאות ולידיים. לכן חובה לעבוד עם כפפות ולעבוד אך ורק בחדר מאוורר תוך כדי שנזהרים משאיפת החומר ומרחיקים ילדים קטנים מהאזור. החומרים הללו הינם כימיים ומסוכנים לגוף האדם.

כאשר כל אלו לא הועילו, אין מנוס. יש לפנות אל אינסטלטור שיבוא מהר וישחרר אותנו מן המטרד שנתקע לנו בצנרת ושיבש אותנו לגמרי…

מה יעשה אינסטלטור ברמת גן?

כאשר אתם מזמינים אינסטלטור מקצועי על מנת שיטפל בסתימה שנוצרה, יגיע איש מקצועי מצויד בכלים הנחוצים לצורך פתיחת הסתימה. הוא ידע לטפל כראוי בכל בעיה שנוצרה, לעיתים יהיה צורך להכניס לתמונה גם את הביובית שתשאב את כל המים שבצנרת ותנקה היטב את כל המערכת. לבסוף תתקבל צנרת נקייה ומשוחררת ואתם תוכלו לשכוח מהתקרית המבישה.

מה עושים כדי שזה לא יקרה לנו שוב?

כדי שלא נמצא את עצמנו שוב באותה סיטואציה, נשמור היטב על צנרת נקייה. נמנע מזריקה של חפצים בעיתיים ובלתי מתכלים לתוכם ובאופן כללי נגן היטב מפני לכלוך. כאשר מתעורר חשד כי הסתימה בדרך, נמהר לטפל בהם על ידי הכלים הביתיים שברשותנו כדי שהמצב לא ידרדר.

אינסטלטור ברמת גן עומד הכן לשרת אותנו בכל מצב ביש אליו אנו עשויים להיקלע. במקרה הצורך לא נהסס. נפנה אליו והוא יפתור עבורנו את הבעיה.

קבל הצעת מחיר
לאוס קידום אורגני בגוגל בניית אתרים