אינסטלטור בגבעתיים שניתן לסמוך עליו בעבודות בכל סדר גודל

אינסטלטור בגבעתיים שניתן לסמוך עליו בעבודות בכל סדר גודל

 

ישנו פתגם עממי שמקורו אנגלי- הטוען שכל אחד נזקק לאינסטלטור חוץ מהאינסטלטור… אין ספק שכל אחד מאתנו המתגורר בבית רגיל וסטנדרטי בעיר גבעתיים, שמחובר למערכת אינסטלציה וביוב, נקלע מידי פעם לסיטואציה בה הוא נאלץ לפנות אל אינסטלטור בגבעתיים. זה לא אסון, וזה קורה בכל בית. לכן כדאי שנשמור ברשימת אנשי הקשר שלנו שם ומספר טלפון של אינסטלטור מומחה ואמין שאליו נוכל לפנות בכל מקרה של תקלה היות ובזמן אמת אנו עלולים לאבד עשתונות ולהיכנס לפאניקה.

מי הוא אינסטלטור מומחה?

האמת היא שקשה מאוד להצביע על כללים המאפיינים את האינסטלטור המומחה. היות והם אינם מחזיקים בתעודות המעידות על המקצועיות שלהם. אז איך בכל זאת נדע אל מי לפנות?

שיטת 'מפה לאוזן' –

כאשר אתם שומעים משכנים, מכרים או משפחה על אינסטלטור בגבעתיים שפתר עבורם בעיה במערכת האינסטלציה באופן מקצועי ומושלם, מהרו לבקש את שמו ואת דרכי הפנייה אליו, על כל צרה שלא תבוא. ברשימת אנשי הקשר יש מקום לעוד אחד שעשוי להציל אתכם במקרי חירום. זה יחסוך לכם את הבירורים בזמנים הלחוצים, ברגע האמת – מי היה האינסטלטור שהגיס כל כך התלהב ממנו?…

התרשמו באופן אישי מהאינסטלטור –

כאשר אתם מזמינים אינסטלטור בגבעתיים לצורך טיפול בתקלה כלשהי, התבוננו באופן הבדיקה בה הוא מנסה לאתר את מקור הבעיה. האם זה נראה כי הוא יודע את אשר לפניו? האם הוא לא מציע להרים לכם מרצפות או לקדוח בקירות כדי למצוא את הבעיה? אינסטלטור מומחה ימצא הרבה דרכים אחרות בטרם יפגע לכם בבית. ישנם כמה וכמה דרכים לאיתור נזילות באמצעות מכשור מתקדם אשר בהם ניתן למצוא את מקור הבעיה מבלי לגרד כלל את מבנה הבית.

נסו לטפל בכוחות עצמכם –

לפני שאתם פונים אל האינסטלטור נסו לבדוק עם חומרים וכלים הנמצאים ברשותכם, אולי בעזרתם תצליחו לפתור את הבעיה.

  • פומפה – נסו להשתמש בפומפה הישנה והטובה. לעיתים, כאשר הגורם לסתימה נמצא עדיין סמוך לחור הניקוז, הוא יוכל להיתפס באמצעות הווקום שיוצרת הפומפה.
  • סודה לשתייה או מים רותחים – ניתן לנסות ולשחרר את הסתימה באותן עצות סבתא שבהן ניתן להצליח רק במקרים קלים. שימוש בסודה לשתייה או עירוי של מים רותחים אל תוך חור הניקוז עשויים לשחרר את הסתימה.
  • חומרים ייעודיים – על מדפי הסופר או בחנויות הטמבור השונות תוכלו למצוא חומרים אשר מטרתם היא שחרור של הצנרת ופתיחת סתימות. החומרים הללו מסוכנים מאוד, כי הם מורכבים מחומרים כימיים ויש לפעול איתם בזהירות הנדרשת. שימוש בכפפות, עבודה אך ורק בחדר מאוורר היטב והרחקה מילדים.

בכל העצות הללו תוכלו להיעזר אך ורק כאשר מדובר בתקלה פשוטה ולא מסובכת מידי. כאשר הסתימה היא במקום עמוק אתם עשויים להחריף את הבעיה כאשר תנסו לפתור אותה בעצמכם באמצעות העצות הללו.

כללים לשמירה על מערכת הניקוז –

חשוב שנדע כי ישנם תקלות אותם נוכל למנוע באמצעות שמירה על המערכת נקייה. נימנע מהשלכת פסולת שאינה מתכלה אל תוך האסלה, נשתמש במסננים בכיור כדי שלא תשתרבב פסולת שאינה מתפרקת בין חורי הניקוז, כמו כן ננקה מידי פעם את הצנרת על ידי שימוש בסודה לשתייה או חומץ שינקו את הצנרת מבפנים. כך נבטיח לעצמנו מינימום סתימות ותקלות בצנרת.

נזכור כי במקרה של תקלה – פניה אל איש מקצוע, אמין מנוסה ומקצועי שמכיר את התחום לעומק –  זה יהיה הפתרון המושלם! רק איש מקצוע אמתי, ידע לאתר במדויק את מוקד הבעיה ואף לפתור אותה בהצלחה.

קבל הצעת מחיר
לאוס קידום אורגני בגוגל בניית אתרים